Josef Rybička

Full-stack developer

Jsem nadšený vývojář serverových aplikací a uživatelských rozhraní. Zaměřuji se na návrh a vývoj API, distribuovaných message-oriented systémů a integračních služeb. Nejčastěji pracuji na Node.js a PHP platformách na straně serveru a používám knihovnu React.js pokud jde o vývoj tenkých klientů. Jsem zvyklý být součástí celého životního cyklu vývoje aplikace — plánování a návrh API schématu nebo MVP, výběr vhodné technologie, vlastní vývoj, tvorba continuous integration and delivery, analýza logů a monitoring výkonu aplikace.

Obecně dávám přednost jednoduchým řešením než za každou cenu dodržovat určité návrhové vzory. Ke každému problému přistupuji individuálně a snažím se zvolit vhodnou technologii nehledě k tomu, zda je pro mě nová nebo ne.

Momentálně pracuji na plný úvazek ale mohu nabídnout 4 — 5 hodin týdně na konzultace nebo údržbu. Více času bych mohl nabídnout v případě, že máte zajímavý projekt, kde bych se mohl stát spoluautorem.

Kontakt

Pokud potřebujete konzultace nebo se chcete pobavit o nějakém projektu, použijte, prosím, e-mail. Můžete mě též sledovat na těchto sociálních sítích.